logo mkshavirov

Hobit: Bitva pěti armád - dabing

Zobrazit program
Hobit: Bitva pěti armád - dabing

Dobrodružný / Fantasy
USA / Nový Zéland, 2014 / 144 minut

Režie: Peter Jackson
Předloha: John Ronald Reuel Tolkien (kniha)
Scénář: Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson, Guillerm
Kamera: Andrew Lesnie
Hudba: Howard Shore
Hrají: Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Elijah Wood, Evangeline Lilly, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Billy Connolly, Aidan Turner, Ian Holm, Mikael Persbrandt, James Nesbitt, Bret McKenzie, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Conan Stevens, Dean O'Gorman, Ken Stott, William Kircher, Jed Brophy, Mark Hadlow, Adam Brown, John Callen, Peter Hambleton, Stephen Hunter, John Bell, Ryan Gage

 

Na Hobita? Jen do Havířova!


Od půlnoci z 10. na 11. prosince začíná celosvětové šílenství s novým pokračováním filmů o Hobitovi. Film s názvem Hobit: Bitva pěti armád uzavírá epické dobrodružství Bilbo Pytlíka, Thorina Pavézy a skupiny trpaslíků.


Během realizace filmu se budoucím divákům informace spíše utajovaly, byl to snad záměr filmařů. Z poslední části Hobitů víme, že když se hlavním postavám podařilo dobýt zpět svou vlast, nechtěně vypustily do světa smrtící sílu. Rozzuřený Šmak dštil svůj spalující hněv na bezbranné muže, ženy a děti v Jezerním městě. O tom, jak se příběh odvíjí dále, se dozví diváci z jedné ze čtyř verzí pokračování, které režisér Peter Jackson připravil (promítání je cenově odlišeno).


Kino Centrum v Havířově promítá 3D verzi za 180 Kč, po odečtení množstevní slevy to bude za 150 Kč. U verze 2D to je nižší částka150 Kč, po odečtení slev za 120 Kč. Vstupné je výrazně nižší  než v multikinech řady CineStar, kde za stejné představení při verzi 3D zaplatí divák až 209 Kč.


Režisér Jackson v těchto dnech prozradil také finální délku filmu. Ta se ustálila na pouhých 144 minutách.

Obsah:

„Hobit: Bitva pěti armád" uzavírá epické dobrodružství Bilbo Pytlíka, Thorina Pavézy a skupiny trpaslíků. Když se jim v boji proti draku Šmakovi podařilo dobýt zpět svou vlast, nechtěně vypustili do světa smrtící sílu. Rozzuřený Šmak dští svůj spalující hněv na bezbranné muže, ženy a děti v Jezerním městě. Thorinova posedlost hromaděním znovu nabytého pokladu, kterému i přes Bilbovu snahu obětuje přátelství i čest, dožene Hobita k zoufalému a nebezpečnému rozhodnutí. Ale ještě větší nebezpečí je čeká. Sauron, o jehož krocích nikdo kromě čaroděje Gandalfa nic netuší, tajně vyslal obrovskou armádu Skřetů, aby zaútočila na Osamělou horu. S tím, jak se stahují mračna stupňujícího se konfliktu, jsou Trpaslíci, Elfové a Lidé postaveni před volbu, zda se sjednotí či budou zničeni. Budoucnost Středozemě visí na vlásku a v epické bitvě pěti armád bojuje Bilbo o život svůj i svých přátel.(Warner Bros. CZ)

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.

Video ukázka

Galerie

Hobit: Bitva pěti armád - dabingHobit: Bitva pěti armád - dabingHobit: Bitva pěti armád - dabingHobit: Bitva pěti armád - dabing

Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy