logo mkshavirov

Carmen - Metropoli​​​​​tní opera

Zobrazit program
Carmen - Metropoli​​​​​tní opera

Georges Bizet
Účinkují: Anita Hartig (Micaëla), Anita Rachvelishvili (Carmen), Aleksandrs Antonenko (Don José), Ildar Abdrazakov (Escamillo)
Dirigent: Pablo Heras-Casado
Režie: Richard Eyre
Nastudování: francouzsky s anglickými a českými titulky
Délke představení 3.40 hodin
Vstupné 320 Kč; při zakoupení vstupenek na 5 a více přenosů je cena vstupenky 250 Kč.

Obsah:

Georges Bizet. The New York Times popsaly inscenaci Carmen z dílny režiséra Richarda Eyera jako „uhrančivou“. Není divu, že se stala nejúspěšnější operou v historii přímých přenosů. Titulní roli svůdné cikánky ztvární Anita Rachvelishvili, která za ni sklidila nevídaný úspěch na předních světových jevištích. Aleksandrs Antonenko se představí jako zamilovaný voják don José, nadějná sopranistka Anita Hartig bude zpívat Micaëlu a Ildar Abdrazakov toreadora Escamilla. Orchestr MET bude řídit španělský dirigent Pablo Heras-Casado. Scénografie a kostýmy: Rob Howell; Světelný design: Peter Mumford; Choreografie: Christopher Wheeldon.

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy