logo mkshavirov

Falsifikátor

Zobrazit program
Falsifikátor

Komedie / Drama
Srbsko / Bosna a Hercegovina / Chorvatsko, 2013, 87 min
Režie: Goran Marković
Scénář: Goran Marković, Tihomir Stanič
Kamera: Dušan Joksimović
Hudba: Zoran Simjanović
Hrají: Tihomir Stanič, Branka Katić, Dragan Petrovic, Sergej Trifunović, Emir Hadžihafizbegović, Svetozar Cvetković, Bogdan Diklić, Radko Polič, Goran Navojec, Branka Selic, Ognjen Glavonic, Jernej Sugman, Haris Burina, Bogdan Stanić
Producenti: Tihomir Stanič, Bogdan Stanić
Střih: Snezana Ivanovic
Scénografie: Veljko Despotović
Kostýmy: Ljiljana Petrović
Komedie / DramaSrbsko / Bosna a Hercegovina / Chorvatsko, 2013, 87 min
Režie: Goran MarkovićScénář: Goran Marković, Tihomir StaničKamera: Dušan JoksimovićHudba: Zoran SimjanovićHrají: Tihomir Stanič, Branka Katić, Dragan Petrovic, Sergej Trifunović, Emir Hadžihafizbegović, Svetozar Cvetković, Bogdan Diklić, Radko Polič, Goran Navojec, Branka Selic, Ognjen Glavonic, Jernej Sugman, Haris Burina, Bogdan StanićProducenti: Tihomir Stanič, Bogdan StanićStřih: Snezana IvanovicScénografie: Veljko DespotovićKostýmy: Ljiljana Petrović

Obsah:

Píše se rok 1968. Anđelko je ředitelem školy v městečku Dubica. Je věrným stoupencem Josipa Broze Tita a pevně věří v zářnou budoucnost Jugoslávie. Uvědomuje si sice, že všechno kolem něj nefunguje úplně ideálně, přesto nepochybuje o tom, že se Jugoslávie stene nejlepším místem k životu na světě. Sám se snaží napravit svérazným způspoběm některé drobné dílčí chyby systému. Myslí si, že lidé jsou dobří a mají dostat šanci. Proto pro ně falšuje nejrůznější diplomy, potvrzení, maturitní vysvědčení a podobně. Důvěra v dobrotu lidí se mu jednoho dne stane osudnou, když jeho žárlivý soused udá policii, že zfalšoval diplom druhému sousedovi, se kterým mu byla jeho žena nevěrná. Musí opustit město, ale ani to není konec jeho trápení. Protože i ve vyhnanství pokračuje ve své lidumilné falsifikátorské činnosti, zatkne jej brzy policie a skončí ve vězení.(Balkanfilm)

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.

Video ukázka


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy