logo mkshavirov

Hitchcock/Truffaut

Zobrazit program
Hitchcock/Truffaut

Dokumentární

USA / Francie, 2015, 80 min

Režie: Kent Jones
Scénář: Kent Jones, Serge Toubiana
Kamera: Nick Bentgen, Eric Gautier, Mihai Malaimare Jr.
Hudba: Jeremiah Bornfeld
Hrají: Alfred Hitchcock (a.z.), François Truffaut (a.z.), Mathieu Amalric (vyp.), Wes Anderson,Olivier Assayas, Peter Bogdanovich, Arnaud Desplechin, David Fincher, James Gray, Kijoši Kurosawa, Richard Linklater, Paul Schrader, Martin Scorsese

Obsah:

V roce 1962 se Alfred Hitchcock s Françoisem Truffautem zavřeli na týden v Hollywoodu, aby společně pronikli do tajů filmové režie. Kromě původních magnetofonových nahrávek z tohoto setkání, které posloužily jako materiál pro Truffautovu legendární knihu Rozhovory Hitchcock - Truffaut, nabízí nový dokument také fotografie z té největší lekce filmového řemesla všech dob a zavádí diváky do strhujícího světa tvůrce Psycha, Ptáků a Vertiga. Hitchcockova úžasně moderní tvorba je zde rozebrána a objasněna jedněmi z nejuznávanějších režisérů dneška.(HBO Europe)

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.

Video ukázka


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy