logo mkshavirov

Jezerní paní - Metropoli​​​​​tní opera

Zobrazit program
Jezerní paní - Metropoli​​​​​tní opera

Gioachino Rossini
Účinkují: Joyce DiDonato (Elena), Daniela Barcellona (Malcolm Groeme), Juan Diego Flórez (Giacomo), John Osborn (Rodrigo), Oren Gradus (Duglas)
Dirigent: Michele Mariotti
Režie: Paul Curran
Nastudování: italsky s českými titulky

Délke představení 3.30 hodin

PREMIÉRA

Obsah:

Joyce DiDonato a Juan Diego Flórez zazáří v belcantovém skvostu G. Rossiniho Jezerní paní, který bude mít MET premiéru. Joyce DiDonato vystoupí v titulní roli Eleny, dívky, o níž usilují hned dva nápadníci, a Juan Diego Flórez ve svém již pátém vystoupení v sérii přenosů Live in HD ztvární další belcantovou roli – Giacoma, shovívavého krále Skotska. Inscenace je MET debutem skotského režiséra Paula Currana. Orchestr bude řídit Michele Mariotti a na jevišti dále stanou Daniela Barcellona v kalhotkové roli Malcolma, John Osborn jako Rodrigo a Oren Gradus v roli Douglase. Dirigent: Michele Mariotti; Scénografie a kostýmy: Kevin Knight; Světelný design: Duane Schuler; Projekce: Driscoll Otto.

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy