logo mkshavirov

Komponovaný program několika baletních děl

Zobrazit program
Komponovaný program několika baletních děl

Nová sezóna přímých přenosů z Královského baletu Londýn 2015/2016 v Kině Centrum Havířov.

Obsah:

Přímý přenos několika brilantních krátkých baletních děl od Liama Scarletta, Jeromea Robbinse a George Balanchina zakončuje nové narativní dílo slavného tanečníka Carlose Acosty. Program sestává z následujících děl:

VISCERA

Tímto oslnivým baletem debutoval ve Spojených státech Liam Scarlett, vycházející hvězda choreografického nebe. Intenzivní a dynamickou choreografii provází energická hudba Lowella Liebermanna.

FAUNOVO ODPOLEDNE Svébytné pojetí Debussyho Prélude à l'après-midi d’un faune od Jeromeho Robbinse se stalo klasikou moderního baletu.

ČAJKOVSKÉHO PAS DE DEUX

Balanchinovo krátké brilantní dílo na hudbu, kterou Čajkovskij původně napsal pro Labutí jezero, předvádí tak dokonalý balet a bravurní techniku, že to bere dech.

CARMEN

Taneční adaptace Bizetovy opery od Carlose Acosty, kterou vytvořil pro soubor Královského baletu, s úchvatnou výpravou Tima Hatleye.  Autorem nové orchestrace Bizetovy hudby je Martin Yates.

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy