logo mkshavirov

Komuna

Zobrazit program
Komuna

Drama

Dánsko, 2016, 111 min

Režie: Thomas Vinterberg
Scénář: Thomas Vinterberg, Tobias Lindholm, Thomas Vinterber… (více)
Kamera: Jesper Tøffner
Hudba: Fons Merkies
Hrají: Trine Dyrholm, Ulrich Thomsen, Helene Reingaard Neumann, Martha Sofie Wallstrøm Hansen, Lars Ranthe, Fares Fares, Magnus Millang, Anne Gry Henningsen, Julie Agnete Vang Christensen, Sebastian Grønnegaard Milbrat, Rasmus Rubin, Jakob Højlev Jørgensen, Mads Reuther, Jytte Kvinesdal, Ida Maria Vinterberg, Oliver Methling Søndergaard, Jesper Hyldegaard, Ulver Skuli Abildgaard, Morten Rose, Mikael Kærsgaard, Sigga Eythorsdottir, Lise Koefoed, Ole Dupont, Adam Fischer, Ida Emilie Krarup, Henrik Strube

Obsah:

Thomas Vinterberg zasadil svůj film Komuna do poloviny 70. let, do prostředí akademického společenství na předměstí Kodaně. Hrdiny filmu jsou Erik (Ulrich Thomsen), Anna (Trine Dyrnholm) a jejich dcera Freja (Martha Sofie Wallstrøm Hansen), kteří začnou uskutečňovat svůj sen o autentické komuně plné vzájemnosti a radovánek. Idea láskyplného a rodinného společenství pod střechou Erikova domu se ale začne rozpadat, když se do domu přistěhuje jeho milenka. Přežije ideál střet s realitou?(Film Europe)

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.

Video ukázka


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy