logo mkshavirov

Kupředu levá

Zobrazit program
Kupředu levá

Komedie

Německo, 2017, 98 min

Režie: Franziska Meletzky
Scénář: Markus Thebe
Kamera: Bella Halben
Hudba: Moritz Denis, Eike Hosenfeld
Hrají: Jörg Schüttauf, Josefine Preuß, Jacob Matschenz, Hedi Kriegeskotte, Marc Benjamin,Steffen Scheumann, André Jung, Alexander Schubert, Devid Striesow, Tom Keune, Samia Muriel Chancrin, Johannes Richard Voelkel, Christoph Glaubacker, Till Florian Beyerbach, Stephan Taubert, Peter Rauch, Justus Carrière, Arne Wichert, Anabel Möbius, Charles Lemming, Amelie Elisa Klein
Producenti: Günter Knarr, Philipp Weinges
Střih: Zaz Montana
Scénografie: Thomas Stammer
Kostýmy: Esther Amuser

Obsah:

Pád železné opony se blíží, ale v DDR o tom ještě nic nevědí. Náznaky tání tu jsou. V jednom z berlínských divadel nacvičují satiru, v níž důležitou roli hraje generální tajemník komunistické strany Erich Honecker. Herec Otto Wolf je mu díky špičkové prostetice ze západu k nerozeznání podobný. Namísto divadelního představení ho čeká mnohem náročnější role: bude muset proniknout do ústředí strany a vydat rozkaz, který zastaví krvavý zásah proti demonstrantům. Otto totiž zjistí, že jedním z nich je i jeho dcera.

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy