logo mkshavirov

Mrzout

Zobrazit program
Mrzout

Komedie

Finsko, 2014, 113 min

Režie: Dome Karukoski
Předloha: Tuomas Kyrö (kniha)
Scénář: Dome Karukoski, Tuomas Kyrö, Pekko Pesonen
Kamera: Pini Hellstedt
Hudba: Hilmar Örn Hilmarsson
Hrají: Antti Litja, Petra Frey, Mari Perankoski, Iikka Forss, Viktor Drevitski, Bruno Puolakainen,Alina Tomnikov, Janne Reinikainen, Timo Lavikainen, Kari Ketonen, Mikko Neuvonen, Nelly Hristova, Sulevi Peltola, Matti Rönkä, Hanna Karlsson, Ronja Porthan, Lenita Susi, Rosa Autio,Emilia Suoperä, Maria Loikala, Sirkka Rautiainen, Minna Koskela, Jukka Helle, Evgenia Podymalkina, Mihail Vasiljev, Atso Akkanen, Hanna Saari, Mattus Alsi, Panu Raipia, Milla Puolakanaho, Annukka Jokinen, Rauni Eskelinen, Antti-Ville Seppä, Väinö Seppä, Antris Bonsdorff, Anna Hallinen, Eki Vainikka, Arttu Päättönen, Jonni Karvosenoja, Ville-Veikko Niemelä,Mikko Marttala, Ida Koski, Tuula Kurkisuo-Stolpe, Eeli Hämäläinen, Kasper Helle, Niclas Järviö,Kasper Iikkanen, Eero Kivistö, Taisto Nurkkala, Rampe Toivonen, Anssi Kakko, Janne Mirala,Simo Kurki, Annika Virtanen, Tuomas Kyrö, Robert Matthews, Michelle Saarenoja-Hayes, Vesa Meriläinen, Mikko Mäkelä, Kirsikka Saari, Marko 'Beltzer' Pesonen

Obsah:

Mrzout je muž z minulosti. Ví, že lépe už bylo a nebude. Před vším moderním se zavírá, protože pro něj svět skončil rokem 1953. Z ulity ho vyžene až bolestivý úraz. Nutnost navštívit fyzioterapii v Helsinkách znamená pro starého muže celou řadu nepříjemných epizod – třeba jízdu autem, které řídí žena, nebo setkání se svým synem, ke kterému nikdy neměl příliš blízko. Mrzouta zkrátka čeká jeden velký mrzutý víkend. A jako obvykle se postará o to, aby bylo horko i všem ostatním.(Film Europe)

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.

Video ukázka


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy