logo mkshavirov

Nedotknutelné prostitutky

Zobrazit program
Nedotknutelné prostitutky

Cestopisný dokument
Nepál, ČR 2014

Režie: Helena Humňalová

Obsah:

Jaké je to narodit se prostitutkou? Jsou kasty systémem bohů nebo lidí? Jak je těžké se z nich osvobodit? Dokument Nedotknutelné prostitutky sleduje osud lidu Badi - nejnižší nepálské kasty. Jaké jsou historické souvislosti jejich postavení, jaká je současnost a jaké jsou největší výzvy sociální transformace se pokusí odpovědět nejen film, ale i oba autoři v debatě po filmu.

Autoři filmu - Helena Humňalová a Jiří Pasz jsou spolužáci z oboru SOHUP na VOŠ Caritas. Helena vystudovala v belgickém Lausane. Rozvojová studia se zaměřením na antropologii. Pracovala v Kongu, Kambodži a Nepálu. Momentálně pracuje na výzkumu dlouhodobé nezaměstnanosti v ČR. Jirka se specializuje na zvyšování povědomí o humanitárních a rozvojových problémech. Za sebou má pracovní pobyty v Ugandě, Barmě či Vietnamu.

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy