logo mkshavirov

Noční můry - český horor

Zobrazit program

Český horor patří k zneuznaným fenoménů své doby. Kromě Spalovače mrtvol a Kladiva na čarodějnice existuje celá řada klenotů českého filmu, které jsou nefalšovanými horory v celé své morbidní kráse. Milovníky fantazie potěší zejména animované z dilny Jana Švankmajera, Václava Mergla, Miroslava Štěpánka, Václava Bedřicha, Jana Barty, ale třeba i Jiřího Trnky. Čistokrevný horor nabízí klasické polozapomenuté perly celovečerního hraného filmu jako pekelně ponurá Podobizna nebo bezvýchodná studie patologického šílenství Prokletí domu Hajnů. Připomenuti budou také Mistři české filmové hrůzy Juraj Herz a Jan Švankmajer, čerství osmdesátníci. Součástí bude ukázka z nestaršího hororu v dějinách české kinematografie, a nebude chybět ani jedna z nejkrvavějších scén českého hororu vůbec. Pořad dramaturgicky připravil a uvede filmový kritik a publicista Martin Jiroušek, znalec hororu.Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy