logo mkshavirov

Nymfomanka, část II. - režisérská verze

Zobrazit program
Nymfomanka, část II. - režisérská verze

Otevřená studie ženské sexuality podle kontroverzního dánského režiséra Larse von Triera - tentokrát v odvážnější, režisérské verzi. Otevřená studie ženské sexuality podle kontroverzního dánského režiséra Larse von Triera - tentokrát v odvážnější, režis

Drama / Mysteriózní / Komedie / Erotický / Povídkový
Dánsko / Německo / Francie / Belgie / Velká Británie, 2013, 117 min (Director's cut: 145 min)


Režie: Lars von Trier
Scénář: Lars von Trier
Kamera: Manuel Alberto Claro
Hrají: Charlotte Gainsbourg, Shia LaBeouf, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Willem Dafoe, Jamie Bell, Connie Nielsen, Mia Goth, Sophie Kennedy Clark, Christian Slater, Uma Thurman, Udo Kier, Jesper Christensen, Jens Albinus, Caroline Goodall, Jean-Marc Barr, Kate Ashfield, Nicolas Bro, Saskia Reeves, Michael Pas, Felicity Gilbert, Hugo Speer, Johannes Kienast

Obsah:

Režisérská verze erotického snímku dánského "enfant terrible" Lars von Triera je odvážnější pojetím sexuálních scén, obsahuje i nové epizody a dialogy... Díky hodině a půl nového materiálu dochází vize kontroverzního dánského režiséra Larse von Triera naplnění. Příběh i psychologie postav je propracovanější a srozumitelnější a vizuální stránka oproštěná od jakýchkoliv kompromisů. Režisérská verze erotického snímku dánského "enfant terrible" Lars von Triera je odvážnější pojetím sexuálních scén, obsahuje i nové epizody a dialogy... Díky hodině a půl nového materiálu dochází vize kontroverzního dánského režiséra Larse von Triera naplnění. Příběh i psychologie postav je propracovanější a srozumitelnější a vizuální stránka oproštěná od jakýchkoliv kompromisů.

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.

Video ukázka


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy