logo mkshavirov

Okamžik zkratu

Zobrazit program
Okamžik zkratu

Thriller / Krimi / Drama / Akční

Island, 2012, 105 min

Režie: Óskar Thór Axelsson
Kamera: Bergsteinn Björgúlfsson
Hudba: Frank Hall
Hrají: Þorvaldur Davíð Kristjánsson, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Damon Younger, María Birta Bjarnadóttir, Þröstur Leó Gunnarsson, Steinn Ármann Magnússon, Nanna Kristín Magnúsdóttir, Hilmar Jónsson, Vignir Rafn Valþórsson, Egill Einarsson, Rúnar Freyr Gíslason, Þór Jóhannesson, Björn Jörundur Friðbjörnsson, Sveinn Þórir Geirsson, Ísak Hinriksson, Sigrún Edda Björnsdóttir, Birgitta Sigursteinsdóttir, Erlendur Eiríksson, Selma Björnsdóttir (a.z.)

Obsah:

Koncem 90. let zaznamenala kriminální a drogová scéna na Islandu drastickou změnu, kdy z relativně malého a nevinného světa drobných zločinců a příležitostných dealerů přerostla ve vysoce organizovaný a násilný průmysl, který funguje dodnes. Film se odehrává v bouřlivých časech a je postaven jen na hrstce skutečných událostí té doby. Líčí revoluci Extáze, ozbrojené bankovní loupeže, rozsáhlé pojišťovací podvody a největší zátah proti drogové mafii v historii země. Všechny tyto události velmi hluboce otřásly islandskou společností, hlavně kvůli jejich vysoce profesionálnímu provedení.(HBO Europe)

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy