logo mkshavirov

Poklady Ermitáže (Hermitage Revealed)

Zobrazit program
Poklady Ermitáže (Hermitage Revealed)

Dokumentární
Velká Británie / USA / Nizozemsko / Rusko, 2014, 83 min

Režie: Margy Kinmonth
Scénář: Margy Kinmonth
Hrají: Tom Conti, Margy Kinmonth

Obsah:

Petrohradská Ermitáž je pokladnicí více než tří miliónů uměleckých děl a zaměstnává více kurátorů než jakékoliv jiné muzeum na světě. U příležitosti 250 let od svého založení otevřela tato přísně střežená instituce dveře filmařskému štábu, aby odryla svoje poklady divákům celého světa. Snímek Poklady Ermitáže provede diváka napínavým příběhem muzea skrze bouřlivou historii od carského paláce až ke státnímu muzeu a nabídne naprosto unikátní přístup do speciálních sbírek a exkluzivních kolekcí, ke kterým se návštěvníci nedostanou.

Film ukáže ty nejstarší, nejvzácnější a nejvíce střežené umělecké poklady. Neobyčejné příběhy děl -   exempláře získané nejrůznějšími prostředky, kousky zachráněné před násilnými revolucemi, díla či která byla pokládána za nenávratně ztracená. Obrazy od Rembrandta po ruské mistry, od pravěkých artefaktů k soukromým kolekcím drahých kamenů Kateřiny Veliké, od Michelangela k Matissovi a nekonečná řada dalších skvostů čekajících, aby zazářily i na stříbrném plátně.

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.

Video ukázka


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy