logo mkshavirov

Hra na hraně

Zobrazit program
Hra na hraně

 

Krimi / Drama / Thriller
USA, 2013, 91 min
Režie: Brad Furman
Scénář: Brian Koppelman, David Levien
Kamera: Mauro Fiore
Hudba: Christophe Beck
Hrají: Ben Affleck, Justin Timberlake, Gemma Arterton, Anthony Mackie, Ben Schwartz, David Costabile, Yul Vazquez, Louis Lombardi, Oliver Cooper

 

Obsah:

V proslulých kasinech Las Vegas je roční obrat 6 miliarddolarů. V on-line internetových hrách se protočí 35 miliarddolarů ročně. A sem se přesouvá nejen zájem největších hráčů, ale i těch nejtvrdších podvodníků. Sídla provozovatelů jsou na nejexotičtějších místech a jejich obchodní praktiky jsou v nejlepších případech jen tajné. V těch o trochu horších jsou nezákonné a zbytek je už tvrdě za hranou. Tito noví gangsteři už tak často nesahají po zbraních, místo nich mají k dispozici složité algoritmy. Richie(Justin Timberlake), absolvent prestižní Princetonské univerzity, zjistí,že byl při falešné on-line hřepodveden a okraden. Odcestuje tedy do Kostariky, kde sídlímagnátIvanBlock (Ben Affleck), jenž má tyto hry pod svou kontrolou. A právě jeho chce Richie obvinit z podvodu. Block jej však odradí od pomsty a získá na svou stranu příslibemnesmírnéhobohatství. A také jej seznámí se svou atraktivní partnerkou Rebeccou (Gemma Artenton). Kostarika mu nabídne vše, co jeho domovina nedokázala – rychlé peníze, pompézní kasina a večírky, vzrušení, splnění všech tužeb. Ale také laciné nevěstince, místní úředníky žvýkající tlusté doutníky a džungli plnou krokodýlů. To vše Richieho, který je typickým vzorkem současné generace klávesových a morálních zkratek, naprosto pohltí. Jeho mottem se stává „Když to dokážeš ty, proč ne já?"

V hazardu žádná přátelství ani spojenectví netrvají dlouho. O tom se přesvědčí i Richie, když se dozvíznepokojujícípravdu osvémdobrodinci. Navíc se jej agenti z FBIsnažídonutit,aby Blocka prásknul a pomohl jim ho dostat za mříže.Richie tak musí hrát největšíhazardní hru svého dosavadního života, kdy se snažípřechytračit a obehrát dva protihráče najednou. A ještě z toho vyjít se zdravou kůží nebo aspoň živý. Dokáže to? Za jakou cenu?(oficiální text distributora)

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.

Video ukázka


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy