logo mkshavirov

Sedlák kavalír / Komedianti - Metropoli​​​​​​tní opera

Zobrazit program
Sedlák kavalír / Komedianti - Metropoli​​​​​​tní opera

P. Mascagni / R. Leoncavallo
Účinkují: Eva-Maria Westbroek (Santuzza), Marcelo Álvarez (Turiddu), Željko Lučić (Alfio), Patricia Racette (Nedda), Marcelo Álvarez (Canio), George Gagnidze (Tonio), Lucas Meachem (Silvio)
Dirigent: Fabio Luisi
Režie: David McVicar
Nastudování: italsky s českými titulky

Délke představení 3.35 hodin

Obsah:

Po 45 letech uvede MET opera novou inscenaci oblíbeného veristického dvojprogramu v režii Sira Davida McVicara. Titulní tenorové role obou děl, svůdníka Turiddu i klauna Cania, v MET poprvé ztvární Marcelo Álvarez. Eva-Maria Westbroek bude v Sedláku kavalírovi P. Mascagniho zpívat zklamanou Santuzzu a Željko Lučić kavalírského Alfia. V Komediantech  R. Leoncavalleho vystoupí v roli Caniovy nevěrné ženy Neddy sopranistka Patricia Racette a spolu s ní George Gagnidze. Dirigovat bude Fabio Luisi. Scénografie: Rae Smith; Kostýmy: Moritz Junge; Choreografie: Andrew George.

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy