logo mkshavirov

Soumrak

Zobrazit program
Soumrak

Drama

Maďarsko / Francie, 2018, 144 min

Režie: László Nemes
Scénář: László Nemes, Clara Royer, Matthieu Taponier
Kamera: Mátyás Erdély
Hudba: László Melis
Hrají: Juli Jakab, Vlad Ivanov, Susanne Wuest, Björn Freiberg, Urs Rechn, Levente Molnár, Christian Harting, Uwe Lauer, Tom Pilath, Judit Bárdos, Sándor Zsótér, Balázs Czukor, Mihály Kormos, Marcin Czarnik, Evelin Dobos, Péter Fancsikai, Áron Őze, István Pion, Mónika Balsai, János Kulka, Dusán Vitanovics, Levente Orbán, Zsolt Végh, Erik Novák, Péter Kertész, László Melis, Tamás Fodor, Léna Perczel, Elemér Szatmári, Anna Karsai, Bence Juhász, Tamás Polgár, Márton Patkós, Kati Lázár, Csaba Krisztik, Miklós B. Székely, Tamás Varga, Orsolya Moldován, Csillag Marton, Attila Menszátor Héresz, Eszter Csépai, Gábor Németh, Balázs Szitás, Éva Kelényi, Kálmán Kovács, Zsolt Nagy
Producenti: Gábor Rajna, Gábor Sipos, Nicolas Brigaud-Robert, François Yon
Střih: Matthieu Taponier
Zvuk: Tamás Zányi
Scénografie: László Rajk
Kostýmy: Györgyi Szakács

Obsah:

Budapešť na počátku 20. století. Drama sleduje dvacetiletou Irisz Leiter, která přijíždí do maďarského hlavního města poté, co strávila dospívání v sirotčinci, a je náhle konfrontována s vlastní minulostí a temným tajemstvím obestírajícím její rodinu.

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.

Video ukázka


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy