logo mkshavirov

Truman - DNY EVROPSKÉHO FILMU

Zobrazit program
Truman - DNY EVROPSKÉHO FILMU
  • Španělsko, Argentina
  • 2015 / 108 minut
  • Režie: Cesc Gay
  • Hrají: Ricardo Darín, Javier Cámara, Dolores Fonzi, Eduard Fernández, Àlex Brendemühl

Obsah:

Dva muži a pes. Film o síle přátelství i pomoci svým blízkým.

Juliána navštíví v Madridu nečekaně jeho přítel Tomás, žijící v Kanadě. Neohlášená návštěva ale nepřijíždí jen tak. Tomás se dozvěděl o Juliánově vážné nemoci a přijel starého kamaráda rozveselit. Z krátké návštěvy se stává pro oba očistná cesta za smíření se s životem, skládáním starých účtů a loučení se s blízkými. Nejtěžším úkolem se ale stává najít nového pána pro Juliánova psa Trumana, čímž se spouští série nečekaných událostí. Nepateticky podaný snímek o velkém přátelství a vyrovnávání se s těžkou životní situací oslovil diváky i kritiky po celém světě a stal se v loňském roce s pěti oceněními absolutním vítězem španělských filmových cen Goya.

Ceny: Ceny Goya 2016: Nejlepší film, režisér, původní scénář, herec v hlavní i vedlejší roli. Ceny Gaudí 2016: Nejlepší film, režie, scénář, herec v hlavní roli, herec a herečka ve vedlejší roli. Ceny Feroz 2016: Nejlepší herec v hlavní roli, scénář. MFF San Sebastián 2015: Zlatá mušle pro oba herce. FF Vilnius 2016: Cena publika… a řada dalších cen.

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.

Video ukázka


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy