logo mkshavirov

Veselá vdova - Metropoli​​​​​tní opera

Zobrazit program
Veselá vdova - Metropoli​​​​​tní opera

Franz Lehár
Účinkují: Renée Fleming (Hanna), Kelli O´Hara (Valencienne), Nathan Gunn (Danilo), Alek Shrader (Camille de Rosillon), Thomas Allen (Baron Zeta)
Dirigent: Andrew Davis
Režie: Susan Stroman
Nastudování: anglicky s anglickými a českými titulky

Vstupné 320 Kč; při zakoupení vstupenek na 5 a více přenosů je cena vstupenky 250 Kč.
NOVÁ INSCENACE


Obsah:

F. Lehár. Broadwayská režisérka a choreografka Susan Stroman, která inscenovala například muzikály Crazy for You, Contact nebo The Producers, jež získaly ocenění Tony Award, bude v MET debutovat rozkošnickou inscenací Lehárovy nestárnoucí operety. Zpívat se bude v novém anglickém překladu Jeremyho Samse. Lehárovo nejznámější dílo patří mezi divácké hity už od své premiéry v roce 1905. Kdo by neznal píseň o Vilje, „U Maxima jsem znám“ anebo „Ženy, ženy“. Renée Fleming si svůj rozsáhlý repertoár, čítající jen v MET na 22 rolí, rozšíří o ovdovělou pařížskou milionářku Hannu. Za dirigentským pultem stane Andrew Davis a na jevišti dále Nathan Gunn v roli Hannina milence Danila, Alek Shrader coby mladý šlechtic Camille de Rosillon, Thomas Allen jako intrikánský baron Zeta a broadwayská sopranistka Kelli O’Hara ve svém metropolitním debutu jako baronova manželka, koketa Valencienne. Scénografie: Julian Crouch; Kostýmy: William Ivey Long.

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy