logo mkshavirov

Zábava, zábava

Zobrazit program
Zábava, zábava

Drama

Polsko, 2018, 88 min

Režie: Kinga Dębska
Scénář: Kinga Dębska
Kamera: Andrzej Wojciechowski
Hudba: Michal Novinski
Hrají: Agata Kulesza, Maria Dębska, Dorota Kolak, Marcin Dorociński, Mirosław Baka, Marian Dziędziel, Marcin Bosak, Agnieszka Wosińska, Justyna Wasilewska, Marcin Czarnik, Lesław Żurek, Jowita Budnik, Magdalena Warzecha, Katarzyna Kwiatkowska, Przemysław Bluszcz, Marcin Bortkiewicz, Katarzyna Cynke, Rafał Rutkowski, Paulina Gałązka, Adam Cywka, Wiesław Cichy, Katarzyna Bargiełowska, Bartosz Żukowski, Ewa Konstancja Bułhak, Bartłomiej Kotschedoff, Krzysztof Dracz, Tomasz Sapryk, Sławomir Zapała, Dominika Kluźniak, Joachim Lamża, Dorota Landowska, Bartosz Porczyk, Aleksander Mikołajczak, Barbara Dziekan, Sebastian Pawlak, Olga Miłaszewska, Zbigniew Domagalski, Mateusz Janicki, Mariusz Pogonowski, Krzysztof Koła, Joanna Borer, Joanna Gonschorek, Diana Zamojska, Helena Chorzelska, Milena Lisiecka, Elena Leszczyńska, Agata Pruchniewska, Piotr Chlewicki, Barbara Kurzaj, Magdalena Smalara
Producenti: Zbigniew Domagalski
Střih: Bartosz Karczyński
Kostýmy: Dorota Roqueplo

Obsah:

Film přináší strhující příběhy tří žen různého věku, které jsou v různých fázích závislosti na alkoholu. Čtyřicetiletá Dorota je úspěšná prokurátorka, která pije podle svých slov proto, aby se nezbláznila. Chrání ji imunita, díky níž se snaží vyhnout odpovědnosti za přestupky, kterých se pod vlivem alkoholu dopustila. Další z hrdinek je uznávaná chiruržka Teresa, která už kvůli pití přišla o rodinu a zůstala jí jen práce v nemocnici, situace se však vymkne kontrole, když jednou přijde opilá do služby. Studentka Magda miluje bouřlivé večírky, a protože jí studium jde skvěle a má i dobrou práci, nikdo jí nic nevyčítá. Přijde však chvíle, kdy ztrácí půdu pod nohama a dojde k tragédii.

Hrajeme v tyto dny:
DatumČasCenaSál

On-line prodej končí 30 minut před začátkem představení.  Zakoupené vstupenky nelze vrátit.

Video ukázka


Legenda:3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub

V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).

Slevy:Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.)

Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy